Gydytojai

Kai kuriose gydymo įstaigose yra įkurti Parkinsono ligos kabinetai. Tai reiškia, kad gydymo įstaigos turi gydytojus neurologus, kurie daugiau specializuojasi Parkinsono ligos gydyme ir teikia prioritetą sergantiesiems Parkinsono liga.

Trečio lygio gydymo įstaigose konsultuoja:

Vilniaus Universiteto ligoninės Santaros klinikose (Santariškių g. 2, Vilnius)  Parkinsono ligos kabinete konsultuoja gydytojos: Rūta Kaladytė-Lokominienė, Neringa Tutlienė, Jevgenija Guk.

Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje (Šiltnamių g. 29, Vilnius) konsultuoja gydytoja Vaineta Valeikienė.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikos (Eivenių g. 2, Kaunas) konsultuoja gydytojos Rozita Bagdonienė, Danguolė Šurkienė.

Pacientai sergantys Parkinsono liga gali kreiptis ir į kitus gydytojus neurologus, tačiau labai svarbu, kad Parkinsono ligos specialistai kartais įvertintų paciento būklę ir parinktą gydymą.

Dėl chirurginių operacijų konsultuoja gydytojai neurochirurgai Andrius Radžiūnas ir Mindaugas Vaišvilas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikos.

Daugiau apie paciento teises ir pareigas lankantis pas gydytojus neurologus rasite teisinės informacijos puslapyje…

2 Komentarai

 1. Gerchardas Gerchardas
  2011-04-11    

  Miela daktare Danguole ,aš vienas iš Jūsų daugelio pacientų, noriu padėkoti Jums už tai, kad kada beatvažiuočiau Kaunan pasiguosti savo bėdomis, aš nei karto neišgirdau griežtesnio žodžio, nepamačiau rūstesnio žvilgsnio. Jūs visuomet žvali, linksma, negailinti gero žodžio pacientams ,o tai veikia kaip geriausi vaistai. Jūsų neeilinio gimtadienio proga linkiu kuo geriausios kloties Jūsų atsakingame darbe ir gyvenime.

 2. Irena Irena
  2011-04-10    

  Jei nebūtų rudens, nežinotume kas tai yra pavasaris.
  Jei nebūtume susirgę Parkinsono liga, nepažinotume gydytojos – neurologės Danguolės Šurkienės.

  Miela Gydytoja, sveikiname su JUBILIEJINIU GIMTADIENIU!!!

  Nuoširdžiausius linkėjimus siunčia Jūsų pacientai jurbarkiečiai.
  2011-04-10
  http://www.youtube.com/watch?v=R-xP0tcIC1U&feature=related