Jūsų klausimai!

Čia galite pateikti savo klausimus, o mes pasistengsime į juos atsakyti.

8 Komentarai

 1. Aiste Aiste
  2019-12-01    

  ar yra cia zmoniu kurie buvo operuoti gama peiliu? Koks poveikis? kada pradejo reikstis pagerejimas ir ar is vis pagerejo?

  • saulė saulė
   2019-12-02    

   Sveiki. Anot gyd. A. Radžiūno rezultatai pamatomi labai įvairiai – nuo 3 iki 12 mėnesių po Gama peilio operacijos.
   Žmonės, kuriems atliktos operacijos Parkinsono ligai ar kuriuos domina operacijų tema, jungiasi Facebooke grupėje Styga. Kviečiame!

 2. Greta Greta
  2019-11-18    

  Laba diena, mama serga parkinsono liga, norėčiau ją nuvežti į renginį, seminarą susijusi su parkinsono liga ar susitikimą su kitais sergančiais, nes norisi, labiau žinoti apie ligą, kaip susigyventi su ja. Nes žinoma informacija daugiau tik teorinė, manau, jai būtų svarbu pamatyti kitus, išgirsti. Matau kad yra draugija, o kaip į ją įstoti?

  • saulė saulė
   2019-11-19    

   Sveiki! Iš kokios vietovės/miesto/apskrities esate?

 3. Diana Diana
  2019-11-14    

  Sveiki, ką daryti, jei nuo parkinsono vaistų pasireiškia stiprus šalutinis poveikis (ir ne vienas). Labai skaudžiai spazmuoja širdies plote (ne pastoviai, kartais užeina trumpiau, kartais ir porą valandų mama kankinasi, būna ir dar ilgiau), stiprus noras ryti seiles, kurių nėra, stiprus miego sutrikimas, apetito nebuvimas. Dar ir kalio kiekis stipriai mažėja kraujyje (nežinau, ar tai susiję su šia liga). Eilė pas gydytoją ateina tik po mėnesio, gal galima dozę vaistų sumažinti? Kaip ištverti tą mėnesį? Prieš metus ji vartojo kitus vaistus, kai jie dingo iš vaistinių, buvo paskirti kiti. Po kokio pusmečio pradėjo blogėti, gydytojas padidino dozę, po to patarė ieškoti parkinsono specialistų Kauno klinikose.

  • saulė saulė
   2019-11-14    

   p. Diana, kad bent pabandyti ką nors patarti – reikia daugiau informacijos: kokius vaistus, kiek vartoja, gal yra kitų ligų ir pan. Susisiekite su mumis e. paštu info@parkinsonas.org arba asmenine žinute Facebook’e, mus rasite @ParkinsonoLiga arba Lietuvos Parkinsono ligos draugija.

 4. Regina Regina
  2019-10-13    

  Sergu Parkinsono ,sukaustė dešinę ranką,sulėtėja judesiai,sukaustytą koja linksta per keliena,dasidejo panikos priepuoliai,šokinėja kraujo spaudimas,paskyrė levadopa ar tai progresavimas

  • saulė saulė
   2019-10-13    

   p. Regina, į Jūsų kklausimą gali atsakyti tik jus gydantis gydytojas neurologas. Jis/ji žino kokia Jūsų būklė buvo anksčiau ir mato kaip keičiasi ar nesikeičia ligos simptomatika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Naujausi komentarai

Kviečiame jungtis prie grupės “Drebulė” facebook’e.

Kviečiame sergančiuosius, jų šeimų narius, medicinos specialistus ir visus, kuriems Parkinsono liga yra aktuali. Grupę galite rasti
 • LPLD FACEBOOK'O puslapyje.