Jūsų klausimai!

Čia galite pateikti savo klausimus, o mes pasistengsime į juos atsakyti.

9 Komentarai

 1. Kristina Kristina
  2019-05-13    

  Labas,sergu metai laiko parkinsono liga,nustatė 2stadija,ar galiu gauti invalidumo grupe,kaires pieš drebėjimas,kairėje galvos pusėje pakitimai?

 2. DANUTĖ DANUTĖ
  2019-04-14    

  Nuo įsikūrimo datos ( 2015-10-26 ) Akmenės krašto Parkinsono bendrijos nariai metuose 2kart važiuodavome gyd.R.Kaladytės Lokominienės konsultacijai Santaros klinikoje. Beveik visų bendrijos narių diagnozė patvirtinta Parkinsono kabinete minėtos gydytojos. Anksčiau galėjo paskambinti į kabinetą, ir su sesute susiderindavome atvykimo laiką. Vykdavome drauge visi, kuriems būdavo gydytojos paskirta . Bendrijos nariai senyvo amžiaus, Ne visi sugeba ar išdrįsta vykti vieni į sostinę.
  Dabar taip nebedaroma, paaiškinta, jog registruotis per registratūrą.
  Su tarpeliais, tai bandome padaryti, tačiau arba linija užimta, arba neatsako Nr.
  Internetu grupę priregistruoti nesigauna.
  Prašau paaiškinti, kaip galima prisiregistruoti grupei žmonių, sergančių Parkinsono liga norimos gydytojos konsultacijai?
  Akmenės krašto Parkinsono bendrijos pirmininkė
  Klausimą kartoju, kadangi, seniai pateikiau, bet atsakymo nėra.

  • saulė saulė
   2019-04-14    

   p. Danute, į Jūsų klausimą gautą el. paštu Jums atsakėme, rekomendavome kreiptis tiesiogiai į gydančią gydytoją. Kadangi grupės žmonių registracija vienu metu nėra reglamentuojama, kreipkitės į gydymo įstaigą su prašymu sudaryti jums tokią galimybę. Tikėkimės, kad gydymo įstaiga pažvelgs į situaciją geranoriškai ir sudarys jums sąlygas. Nesame tikri, galbūt įmanoma grupę žmonių užregistruoti per sergu.lt (atsiprašome, šiuo metu patys šito neturime galimybės patikrinti), susisiekite su jais tel. +37052501815 arba el. paštu info@sergu.lt, jų darbo laikas: pirmadienis – penktadienis nuo 07:00 iki 15:30.

 3. Ilona Ilona
  2019-04-06    

  Sveiki. Be SINEMET sveikata blogeja.Kiti vaistai nelabai tinka. Man parekomendavo oficalu med, saita per kuri aš galečiau užsakyti SInimet. Ar neturesiu problemu su vaistu atsiuntimu į Lietuva?

  • saulė saulė
   2019-04-06    

   p. Ilona, kadangi nepateikėte jokios detalios informacijos, tegalime rekomenduoti pasiskaityti įstatymus, reglamentuojančius vaistų siuntimąsi , ir paprašyti būti atidžiai perkant, nes problema ne tame, jog anksčiau Lietuvoje buvę Sinemet preparatai neatvežami į Lietuvą, o tame, kad gamintojas yra sustabdęs/nutraukęs jų gamybą ir vaisto trūkumas yra fiksuojamas daugelyje šalių (ne visų šalių informacija mus pasiekia). Todėl ir jūsų minimame tinklalapyje gali būti ne tas pats Sinemet preparatas, kurį vartojote anksčiau.

 4. Viktoras Viktoras
  2019-03-23    

  Sveiki,sergu PL 2metai.man 60 metų.Pradėjo kamuoti naktinis tremoras.Be migdomūjų neužmiegu.Apie 2 val.nakties atsibundu nuo tremoro ir iki ryto praktišai tik snūduriuoju.Ką daryti nežinau.Atsikeliu kaip šlapiu maišu trenktas.Padėkit,prašau.

  • Rolandas Rolandas
   2019-03-25    

   Sveiki,
   Pabandykite nakti isgerti dar viena tabl. nuo PL. Sunku atsakyti kai neaisku ka vartojat.

  • saulė saulė
   2019-03-25    

   p. Viktorai, tikrai negalėtume ką nors rekomenduoti, nežinodami kokius vaistus ir kaip vartojate. Tačiau bet kokiu atveju gydymą Jums turi pakoreguoti Jus konsultuojantis gydytojas neurologas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Kviečiame jungtis prie grupės “Drebulė” facebook’e.

Kviečiame sergančiuosius, jų šeimų narius, medicinos specialistus ir visus, kuriems Parkinsono liga yra aktuali. Grupę galite rasti
 • LPLD FACEBOOK'O puslapyje.