Panevėžio skyrius

Nariai renkasi kiekvieno mėnesio (išskyrus vasarą) paskutinį trečiadienį 12 val., Parko g. 35, Panevėžys.

Dėl informacijos susisiekite su skyriaus pirmininke Rūta Grybiene, el. paštas emulytes@gmail.com.

Kviečiame jungtis į draugiją visus norinčius: sergančiuosius, šeimos narius, draugus, gydytojus, studentus ir kitus.


2019 metais LPLD Panevėžio skyrius savo veiklą pradėjo susitikimu su Abromiškių reabilitacinės ligoninės viešųjų ryšių, rinkodaros ir reklamos koordinatore Daiva Antanavičiene. Viešnia supažindino grupės narius su gydymosi Abromiškių reabilitacinėje ligoninėje sąlygomis ir galimybėmis, reabilitacijos programomis, tikslais, reabilitacijos priemonių parinkimu pagal pacientų sveikatos būklę, tyrimų rezultatais.

Po pristatymo grupės nariai aptarė šių metų veiklos gaires ir vaišinosi gardžiais grupės šeimininkių patiekalais bei savo vyrą į susirinkimą atlydėjusios p. Vidos pagamintais nuostabiais kibinais ir sultiniu. Džiaugiamės, kad prie grupės veiklos jungiasi ne tik sergantieji, bet ir jų šeimų nariai.


2011 m., Panevėžys

3 Komentarai

 1. ZILVINAS ZILVINAS
  2017-08-31    

  Sveiki! Kreipiuosiu i pagalba, nes negaliu nuleisti ranku ir ziureti pro pirstus kaip tai daro mano du broliai. Mano Mama serga ilga laika Parkinsono liga. Is simptonu nusakytu Mamos liga paastrejo dabar(sunkiau uzlipa laitais,virpa kojos,mieguistumas,tingumas) geria vaistus kuriuos israse poliklinikoje, bet as manau kad jai reikia daugiau informacijos- subalansuoti visa gydima.Ka jus galetume patarti?ACIU!

  • saulė saulė
   2017-09-01    

   Sveiki. Susisiekite el. paštu info@parkinsonas.org. Kad kažką patarti, reiktų daugiau informacijos.

  • Maryte Vengrienė Maryte Vengrienė
   2018-02-20    

   Gerb.Žilvinai, Jeigu jūsų mama dar kiek paeina, jei sunkiai, manau kaž kas galėtų palydėti iki mūdų draugijos rinkimosi vietos Parko 35, žmonių su negalia patalpos. Renkamės paskutinį mėnesio trečiadienį t.y. dabar vasario 28 d. 11 val.
   Manau, kad pati dalyvudama, tikrai kiek nusiramintų, pamačiusi ir daugiau likimo draugų, Gautų visokeriopos informacijos, ne tik iš manęs, bet ir iš kitų dalyvių. Sužinotų ir pasiinktų gydytojus, kurie konsultuoja būtent parkinsoniečius….
   Jei sugalvosit atvykti pas mus tai galėsiu paaiškint kaip atvykti…paskambinkit 861880457